Výlet pro romantiky

Společné výlety na zajímavá místa jsou kořením vztahu, která jej dokáží vytrhnout z nudného stereotypu. Po čase však mnohým párům dojde inspirace a nevědí, jakým dalším romantickým pobytem by si svůj vztah ozvláštnili. Přitom ideální místo pro výlety v okolí Prahy zná snad každý Čech. Je to hrad Karlštejn. Většina z nás však zde byla naposledy na školním výletě a neuvědomuje si, jak krásná tato lokalita může být.

Kde se ubytovat u Karlštejna?

Na místo jako je Karlštejn je škoda s partnerem vyrazit jen na jeden den. Za jeden den si možná prohlédnete hrad, ale je zde i mnoho dalších zajímavých míst. Proto je dobré poohlédnout se po nějakém tom ubytování u Karlštejna. Hledáte-li ubytování ve vhodné lokalitě a zároveň s vysokou úrovní služeb, využijte Hotelu Mlýn Karlštejn. Toto ubytování nabízí všechno, co je potřebné pro opravdu romantické společně strávené chvíle. Hotel má pěkné pokoje, výhled na řeku a restauraci s velmi vysokou úrovní kuchyně. Po domluvě pro vás zaměstnanci hotelu zorganizují večeři při svíčkách, nebo vám donesou snídani do pokoje. Navíc v letních měsících je možné posedět na nové letní terase a kochat se výhledem řeky Berounky. To jsou věci, které by si nechal líbit asi každý.

 

Obrázek 2 Byť se to nemusí na 1. pohled zdát, Karlštejn je ideální místo pro romantický výlet.
Obrázek 2 Byť se to nemusí na 1. pohled zdát, Karlštejn je ideální místo pro romantický výlet.

Výhodné balíčky služeb

Chcete-li využít ubytování Hotelu Mlýn Karlštejn společně se svou polovičkou, můžete využít některý z nabízených balíčků, které najdete na webových stránkách hotelu. Může se jednat například o romantický balíček, relax balíček či jakýkoliv jiný. V rámci vybraného balíčku najdete mnoho zajímavých služeb za zvýhodněné ceny oproti tomu, kdybyste si je všechny objednali samostatně.

Kam na výlet?

Je docela pochopitelné, že ačkoliv jste zvolili ubytování v pěkném hotelu, nechce se vám jen sedět na pokoji či v restauraci. Míst vhodných pro výlet je v okolí Karlštejna spousta. Kromě hradu, kde se letos bude odehrávat mnoho událostí na počest oslavy výročí narození významného českého panovníka Karla IV., je vhodným místem na výlet i okolní příroda. Karlštejn je obklopen širými lesy, které stojí za to navštívit. Pro pěší výlety je zde mnoho turistických cest. Navíc se to dá pěkně zkombinovat se službami Hotelu Mlýn Karlštejn. Přes den si můžete udělat několik výletů do přírody a večer si vychutnávat komfort, jaký vám ubytování u Karlštejna nabízí.

25 km od Prahy

Zajisté není Karlštejn jediné místo, kde naleznete romantické ubytování a překrásnou přírodu. Na druhou stranu se může pochlubit něčím, čím jen málo jiných míst. Karlštejn je od Prahy pouhých 25 kilometrů. Stačí tedy jen pár minut v autě a ocitnete se v úplně jiném světě.