Nejlevnější letenky do USA

Spojené státy americké jsou velmi často navštěvovanou zemí za účelem studií nebo dovolených. Velkou oblibu si získalo USA pro své národní parky i odlišnou kulturu. Mnoho lidí do USA přijíždí také za prací, či brigádou. Pokud plánujete v brzké době za jakýmkoliv účelem navštívit USA, budou se vám jistě hodit následující informace.

Nejlevnější letenky do USA - Grand CanyonJelikož je cesta do USA možná pouze letecky a klasická letenka může vyjít na velmi vysokou částku, je vhodné se více informovat o možnostech, jakým lze získat nejlevnější letenky do USA. Malé i velké společnosti leteckých dopravců často nabízejí akční letenky, díky kterým můžete ušetřit mnoho peněz. Díky tomu můžete odcestovat do jakékoliv země spojených států amerických. Je důležité si před výběrem letenky uvědomit, co je pro vás při cestě letadlem důležité. Nejlevnější letenky do USA totiž bývají často levné právě na úkor kvality letu. Jestliže jste ochotni obejít se bez komfortu, který je charakteristický pro luxusní let v první třídě, máte mnohem reálnější šanci na získání nemalé slevy na letence.

Délka letu závisí na tom, do jaké části USA odlétáte. Doba letu na východní pobřeží trvá osm hodin. Na západní pobřeží je to o čtyři hodiny více, tedy dvanáct hodin. Musíte ovšem počítat i s případnými přestupy a čekáním na letištích na další odlety. Pak se může délka vaši cesty do USA protáhnout i dvoj nebo trojnásobně. Nejlevnější letenky do USA vám nabídnou nejspíš nízkonákladové letecké společnosti. U nich často narazíte nejen na last minute letenky, které jsou za velmi nízkou cenu, ale také last second letenky, které sice není jednoduché získat, ale na druhou stranu na nich můžete ušetřit mnoho tisíc korun.

O cenách letenek ale rozhodují i další faktory. Některé z nich můžete ovlivnit jiné ne. Vše je také závislé na nabídkách a podmínkách prodejců letenek. Někteří nabízejí slevy při zakoupení zpáteční letenky, jiní vám nabídnout levnější letenky s mnoha přestupy.

Nabídka levných letenek do USA je velmi široká a jistě si z nich vyberete tu nejvhodnější pro vás.