Nejlevnější letenky do Londýna

Londýn není pouze hlavním městem Velké Británie, ale také velmi žádanou turistickou destinací za účelem historických poznávacích zájezdů. Velké množství světoznámých památek, láká turisty z celého světa, aby se mohli pokochat historickými budovami a jinými stavbami, ze kterých dýchá doba středověku.

Klasickou historickou stavbou je například Tower of London. Návštěvníci Londýna také často obdivují zvedací most Tower bridge nebo monumentální Big Ben. Velkou atrakcí pro mnoho lidí je Greenwich, kde se nachází nultý poledník, oddělující východní a západní polokouli. Historických i jiných památek v Londýně je opravdu mnoho a vyplatí se tedy toto město navštívit.

Nejlevnější letenky do LondýnaCestu do Londýna můžete absolvovat autobusem, s nutností přeplout přes kanál La Manche pomocí trajektů. Mnohem pohodlnější a hlavně rychlejší cesta je zajištěna letadlem. Nejlevnější letenky do Londýna vás mohou vyjít dokonce na méně peněz, než jízdenka autobusu, či pohonné hmoty při jízdě autem. Pokud se poohlédnete na našich stránkách po nízkorozpočtových leteckých společnostech, můžete čas od času narazit na velmi výhodné nabídky. Nejlevnější letenky do Londýna mohou při velkém štěstí vyjít jen na pár set korun. Velmi výhodné letenky můžete také získat v případě, že si jako cílové letiště zvolíte některé z přilehlých u Londýna – např. Gatwick, Luton nebo Stansted. Musíte si sice zajistit dodatečně dopravu do centra města, ale za ušetřené peníze za letenku se to rozhodně vyplatí.

Pokud si chcete užívat klasických anglických snídaní, nádherných anglických parků a ještě hezčích historických památek, nejlevnější letenky do Londýna vám toto přání rády vyplní. V některých případech je nutné slevit ze svých nároků na komfort a dodatečné služby v letadle, ale cesta do Londýna trvá letadlem pouze dvě hodiny, pokud zvolíte přímý let. Trocha toho nepohodlí výměnou za levné letenky se tedy jistě dá přečkat.

[CSSBUTTON target=”/” color=”2275A5″ float=”left”]Vyhledat nejlevnější letenky do Londýna[/CSSBUTTON]